Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Krzczonow - wybory samorządowe

Utworzony przez Przemysław Leniak, 10 września 2014 r. o 11:37
:P
Ostatnio edytowany 15 października 2014 r. o 23:00
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale ma jaja,czego o tobie nie można powiedzieć.
widziałaś??? dotykałaś???   no bo skąd by była taka pewność w tobie :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
następny naiwny, to może od razu niech startuje na premiera albo prezydenta Polski i uratuje nasz kraj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już teraz znajdź swoich znajomych! kopiuj: ---> pozycja.latwy.pl      
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
następny naiwny, to może od razu niech startuje na premiera albo prezydenta Polski i uratuje nasz kraj
chyba ten reklamujacy pania Bryde przejadl sie kielbasa wyborcza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widziałaś??? dotykałaś???   no bo skąd by była taka pewność w tobie :)
Gdybyś miał trochę oleju we łbie tępa " DZIDO " to byś może rozkminił że to przenośnia, niestety więcej takich przymulonych. ech.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
propos kampanii i stanu kandyata jednego https://www.youtube.com/watch?v=aHKzi_1eVkY spytajcie skąd tramwaj - pożyczyłem od Waldka...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie bardzo rozumiem tę zagrywkę Marian bezpartyjny Heniek jego brat peselowiec razem z Miściórem siedzą w bychawskim banku Miściór chce wysadzić Heńkowi brata ze siodła wsadzając Brydę ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie bardzo rozumiem tę zagrywkę Marian bezpartyjny Heniek jego brat peselowiec razem z Miściórem siedzą w bychawskim banku Miściór chce wysadzić Heńkowi brata ze siodła wsadzając Brydę ?
    TEN TEKST WSZYSTKO WYJAŚNIA   Leży Marian, leży obok szyny, Stoi już milicjant, gapią się dziewczyny, Tramwaj mu przejechał poprzez obie nogi, Patrz, co cię spotkało, mój Marianie drogi...?! Leży Marian, leży i wije się w bólach, Od jutra na spacer - no to już o kulach, Twardy bruk, a jeszcze ludzi coraz więcej, Marian się ogania, wszak ma jeszcze ręce. Stoją dwie sąsiadki, mają pełne siatki. - Przecudnej urody, Jezu, jaki młody! - No i powiedz, pani, czyja to jest wina? Takiemu młodemu nogi się ucina. Nogi jak to nogi bez nich też żyć może, Ale wie sąsiadka, jutro ma coś zdrożeć. W płaszczu z ortalionu stoi Karol z POM-u, Patrzy na tę jatkę i wcina kanapkę. Tramwaj ruszył dalej, niezbrudzony wcale, Krwi trochę zostało, ale bardzo mało, Marian jeszcze leży, rozgląda się w tłumie, Nogi leżą obok, on nic nie rozumie. Dzieci też już przyszły, patrzą bez obawy, Mały Kazio chciałby nóżkę do zabawy, Próżno rzecz tłumaczy babcia Kazia biedna: - Widzisz, Kaziu, nóżka może być potrzebna... Coraz więcej ludzi i nikt się nie nudzi, Widokiem przybici stoją emeryci. - Panie, jak okropnie patrzeć na te rany, Ale dobrze mu tak, pewnie był pijany. Obok idzie Heniek, teczkę trzyma w dłoni, Spieszy się do biura, nikt go nie dogoni. Nareszcie ekipa na biało ubrana, Dwóch poniosło nogi, jeden niósł Mariana. Wszyscy się rozchodzą, każdy w swoją stronę. Znów nic się nie dzieje, znów miny znudzone.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja się zastanawiam co Bryda narozrabiała że musi się szybko do Krzczonowa ewakuować? No nikt mi nie powie że z jej stanowiska przejście na wójta do Krzczonowa to Awans. Paweł Zarzeczny jako członek sztabu Brydy powinien wiedzieć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"tylko głupcy szukają krzyżówek w gazetach tylko głupcy szukają metafor w poezji"                  Autor nieznany  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja się zastanawiam co Bryda narozrabiała że musi się szybko do Krzczonowa ewakuować? No nikt mi nie powie że z jej stanowiska przejście na wójta do Krzczonowa to Awans. Paweł Zarzeczny jako członek sztabu Brydy powinien wiedzieć.
dobre pytanie, moim zdaniem chodzi o lokalny patriotyzm
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja się zastanawiam co Bryda narozrabiała że musi się szybko do Krzczonowa ewakuować? No nikt mi nie powie że z jej stanowiska przejście na wójta do Krzczonowa to Awans. Paweł Zarzeczny jako członek sztabu Brydy powinien wiedzieć.
  nic nie narozrabiała wybory do sejmiku spowodują zmiany... poważne zmiany... marszałek będzie nowy i nasza Kandydatka ma świadomość że może się nie utrzymać na stanowisku posadę wójta ma w zasadzie pewną a wynagrodzenie niewiele mniejsze jest to więc rozsądna decyzja    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nic nie narozrabiała wybory do sejmiku spowodują zmiany... poważne zmiany... marszałek będzie nowy i nasza Kandydatka ma świadomość że może się nie utrzymać na stanowisku posadę wójta ma w zasadzie pewną a wynagrodzenie niewiele mniejsze jest to więc rozsądna decyzja
muszę przyznać,że bardzo to sprytnie przymyślane,ale skąd ta pewność,że wygra wybory? społeczeństwo gminy jest podzielone odnośnie tej kwestii
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
:P
Ostatnio edytowany 15 października 2014 r. o 23:13
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
muszę przyznać,że bardzo to sprytnie przymyślane,ale skąd ta pewność,że wygra wybory? społeczeństwo gminy jest podzielone odnośnie tej kwestii
  To że Katarzyna Bryda wygra wybory w Krzczonowie jest pewne jak 2x2=4. Krzczonovia i obecny wójt grają w B-klasie, a nasza Kandydatka to III liga, więc prawie zawodostwo. Każdy, kto odrobinę zna się na piłce wie, że zawodnik przechodzący z tak wysokiej ligi ma 100% gwarancji , iż będzie grał i będzie liderem w składzie Krzczonowa. Ludzie na wsi są pragmatyczni i wiedzą, że dochodów gminy nie da się zwiększyć tak szybko, jak wymagają tego potrzeby, a  cięcia i oszczędności też niewiele zmienią. Tu jest potrzebna kasa, którą trzeba załatwić wyżej i pozyskać z różnych projektów. Tak więc nikt tak bardzo nie nadaje się na stanowisko wójta, jak Katarzyna Bryda. Myślę, że mieszkańcy gmin ościennych i innych gmin w kraju zazdroszczą nam takiej kandydatki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja się zastanawiam co Bryda narozrabiała że musi się szybko do Krzczonowa ewakuować? No nikt mi nie powie że z jej stanowiska przejście na wójta do Krzczonowa to Awans. Paweł Zarzeczny jako członek sztabu Brydy powinien wiedzieć.
kandydatura Pani Brydy to inicjatywa społeczna a ponieważ zależy jej na naszej gminie uległa namowom; ze swojej strony mogę dodać tylko, że druga taka szansa może się długo nie trafić; także drodzy Państwo trzeba się zmobilizować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To że Katarzyna Bryda wygra wybory w Krzczonowie jest pewne jak 2x2=4. Krzczonovia i obecny wójt grają w B-klasie, a nasza Kandydatka to III liga, więc prawie zawodostwo. Każdy, kto odrobinę zna się na piłce wie, że zawodnik przechodzący z tak wysokiej ligi ma 100% gwarancji , iż będzie grał i będzie liderem w składzie Krzczonowa. Ludzie na wsi są pragmatyczni i wiedzą, że dochodów gminy nie da się zwiększyć tak szybko, jak wymagają tego potrzeby, a  cięcia i oszczędności też niewiele zmienią. Tu jest potrzebna kasa, którą trzeba załatwić wyżej i pozyskać z różnych projektów. Tak więc nikt tak bardzo nie nadaje się na stanowisko wójta, jak Katarzyna Bryda. Myślę, że mieszkańcy gmin ościennych i innych gmin w kraju zazdroszczą nam takiej kandydatki.
Oj nieładnie... A wiesz, że w życiu nie ma nic pewnego prócz śmierci, i nie zawsze to co białe jest białym  i to co czarne jest czarnym? Tani PR jest receptą na wygraną? Otóż nie. Pozwól ludziom dokonać wyboru, tym z Krzczonowa, tym z Woli Sobieskiej, z Krzczonowa III, Bożego Daru i innych wiosek ,  tym z Żukowa również. Każdy człowiek zrobi tak jak mu sumienie podpowie, a nie tak jak PR-owca jednej czy drugiej strony nakarze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coś mi się zdaje źe ten leniak się kuje na cztery łapy...... jeśli na lubelskiego radnego sie nie załapie to nowy wójt Krzczonowa go przygarnie po wyborach. Dosyć ma roboty na czarno u kapitalistów i chce sie dostać w tryby budżetówki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakie stanowisko przewidujesz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 8 z 30

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...